İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

5 Yıldız Değerlendirme Özellikleri

Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Hizmeti Nedir?

Facebook değerlendirme hizmeti uygulama üzerinde açtığınız işletme, kişisel hesap, ürün ve hizmet sayfalarınızın değerlendirme puanının artmasını sağlayan hizmetimizdir. Facebook 5 yıldız değerlendirme hizmeti sayesinde kullanıcılar üzerinde olumlu algılar yaratabilirsiniz. İnsanlar ürün sipariş etmeden veya almadan ürünün değerlendirme puanına mutlaka bakarlar.

Hesabınızın daha güvenilir görünmesi adına çok değerli bir hizmettir. Çünkü insanlar güvenilir bir hesaptan ürün veya hizmet satın alırlar. İşletme hesabınızın daha geniş bir kitleye hitap edebilmesi için güvenilir ve prestij sahibi olması gerekir. Bu güven ve prestiji 5 yıldız değerlendirme hizmeti ile sağlayabilirsiniz.

facebook 5 yıldız değerlendirme satın al

Facebook Değerlendirme Hizmeti Ne İşe Yarar?

Kullanıcılar alışveriş yapmadan önce ilk baktıkları kriterlerden birisi değerlendirme puanıdır. Alışveriş yapmadan önce herkesin ilk baktığı şey kullanıcı değerlendirme puanı ve kullanıcı yorumlarıdır. Çünkü o ürün hakkında değerlendirme puanı ve yorumlar bize çeşitli bilgiler verir. Yani kullanıcı davranışlarını üzerinde doğrudan etkisi vardır. Facebook değerlendirme hizmeti bu nokta da sizlerin kullanıcı davranışları üzerinde olumlu etkiler yaratabilmesi için imkan ve hizmetler sunuyor. Bu hizmetimizin sunduğu fırsatlar;

  • Değerlendirme puanınız artarsa ürün satış hacminiz genişler
  • Değerlendirmenizin yükselmesi dolaylıda olsa etkileşim oranlarınızı arttırır
  • Facebook algoritmaları karşısında olumlu bir etki yaratmış olursunuz
  • Şirketinizin daha güvenilir ve prestij sahibi olmasını sağlar
  • Firmanızın imajı açısından önemli bir görünüm elde edersiniz.

Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Hizmeti ile İşletmemi Nasıl Yükseltirim?

Facebook 5 yıldız değerlendirme satın al hizmeti sadece işletme hesapları için geçerlidir. Peki sadece işletmeler için geçerli olan bu hizmetin işletmemize ne gibi faydaları olur ve işletmemizi nasıl yükseltebiliriz? İşletme hesaplarınızın altında ki yorumlar, içeriklerin beğenilmesi, içeriklerin paylaşılması gibi metrikler ağırlıklı olarak etkileşimi etkiler. Fakat değerlendirme puanı ile doğrudan satış oranlarınızı arttırabilirsiniz. Çünkü kullanıcılar değerlendirme puanını büyük bir kriter olarak değerlendirir. Bu sayede satış oranlarınız arttıkça işletmeniz istediğiniz seviyelere yükselebilir.

facebook 5 yıldız nasıl alınır

Facebook Değerlendirme Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Facebook değerlendirme hizmeti satın almak çok kolay birkaç adımdan oluşmaktadır. Bu adımlar başlıca şunlardır;

  • İlk olarak değerlendirmeyi yapacağınız kullanıcı türünü seçiniz. Yabancı gerçek ve yabancı bot olmak üzere ikiye ayrılır.
  • Kullanıcı türünü seçtikten sonra değerlendirme yapacağınız sayfanın adını “sayfa adı” alanına yazınız.
  • Hemen sağ tarafındaki değerlendirme sayısı alanına dilediğiniz değerlendirme sayısını yazınız
  • Değerlendirme sayısını yazdıktan sonra ürününüzün doğruluğunu kontrol edip “sepete ekle” butonuna tıklayınız
  • Son adımda ise güvenli ödeme yöntemleri ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bepopi.com sayfası olarak sizlere profesyonel ürün ve hizmetler üretiyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi kullanıcı odaklı ve güvenli yazılım yollarıyla oluşturuyoruz. Özellikle yaptığınız işlemlerde sizden hesap bilgisi ve şifre istemiyoruz. Bu sayede aynı zamanda sizlerin bilgilerini de korumuş oluyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilmek için 7/24 müşteri hizmetleri servisimizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook 5 yıldız değerlendirme satın almak genellikle birkaç saat içinde etkili olur. Ancak, bu süre satın alınan pakete ve hizmetin yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.

Facebook sayfanızın linkini ve talep ettiğiniz değerlendirme sayısını vermeniz yeterlidir. Hesap şifresi gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez.

Bu, sayfanızın mevcut durumuna, hedeflerinize ve bütçenize bağlıdır. İhtiyaçlarınıza en uygun paketi seçebilirsiniz.

Hayır, Facebook 5 yıldız değerlendirme satın almanın sayfanıza veya işletmenize bir zararı olmaz.

Değerlendirmeler genellikle birkaç saat içinde eklenir. Ancak, bu süre satın alınan pakete ve siteye bağlı olarak değişebilir.

Hayır, Facebook 5 yıldız değerlendirme satın almak, organik değerlendirmeleri engellemez. 

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek