İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

Beğeni Özellikleri

IGTV Beğeni Hizmetleri Nelerdir?

Instagram günümüzün en popüler uygulamalarından birsidir ve bu uygulama içinde birçok özellik mevcuttur. Yeni eklenen özelliklerden biri ise IGTV özelliğidir. IGTV özelliği kullanıcıların daha uzun soluklu video içerikler yaratabilmesini ve izleyebilmesini sağlar. Kısa video seçeneklerinden sonra Instagram’ın böyle bir atılımda bulunması kullanıcıların uygulama içinde daha fazla vakit geçirmesini sağlıyor. Ayrıca Instagram uygulaması bu adımla konvansiyonel medya üstünde daha büyük bir üstünlük kurmuş oldu. Çünkü kullanıcılar uzun süreli video üretme imkânı ile de birçok içerik oluşturabilir veya izleyebilir.

Ürün pazarlaması veya marka reklamı yönetimi yapıyorsanız IGTV özelliği sizler için biçilmiş kaftan. Çünkü ürününüzün özelliklerini tanıtırken daha uzun içerikler yaratabilir ve kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz. Bu sayede pazarlama ve reklam hedeflerinizi planlı ve sistemli bir şekilde yapabilirsiniz. Bu noktada bizler ınstagramtakipcisatinal.com sayfası olarak oluşturduğunuz IGTV içeriklerine beğeni hizmeti sağlayıp içerik etkileşimlerinizi arttırıyoruz. İşletmeniz veya kullanıcı profilinizin etkileşimleri arttığında daha görünür olur ve kazanç sahibi olursunuz.

igtv beğeni satın al

Instagram IGTV Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Instagram üzerinde video içerik pazarlaması yapıyorsanız IGTV’yi kesinlikle kullanmalısınız. Instagram da eskiden saniyelik pazarlamalar yaparken şimdi ise ürününüzü, hizmetinizi veya anlatmak istediğiniz bir başka şeyleri rahatlıkla anlatabilirsiniz.  Instagram da 2 türlü şekilde IGTV’yi kurabiliyoruz. Hem mobil hem de masaüstü aracılığıyla. Kullanım adımları başlıca şöyledir;

  • Profilinize gidin ve IGTV butonuna tıklayın.
  • IGTV’ye başla ibaresini göreceksiniz. Ardından kanal oluştur diyorsunuz ve kanalınız hazır.
  • Artık 10 dakikaya kadar IGTV videoları indirebilirsiniz.
  • Son olarak dikey video ön izleme görseli eklemenizi istiyor. Onu da ekledikten sonra işleminiz tamamlanıyor.
igtv beğeni nasıl satın alınır

IGTV Beğeni Hizmeti Nasıl Alınır?

Instagram platformunda hangi özelliği kullanırsanız kullanın içeriğin beğenilmesi en büyük faktördür. Eğer içeriğiniz beğenilmişse daha fazla ilgi görür ve etkileşim alır. İçerik üreticileri olarak en çok dikkat etmeniz gereken şey her zaman içeriklerinizin beğeni sayılarını yüksek tutmaktır.

IGTV Beğeni hizmetimiz ile IGTV içerikleriniz dilediğiniz kadar beğeni alabilir. Dilerseniz sırasıyla adımları inceleyerek nasıl yapacağınızı göstereyim.

  • Sayfamızda ki video linki alanına beğenilmesini istediğiniz IGTV içeriğinin linkini yapıştırın.
  • Bir sonra ki adımda hemen sağ tarafında ki beğeni sayısı kutusuna içeriğiniz için belirlediğiniz beğeni sayısını yazın.
  • Ürününüzün kontrolünü yaptıktan sonra “sepete ekle” butonuna tıklayın.
  • Son adım olarak da güvenli ödeme yöntemlerimiz ile ürününüzün ödemesini gerçekleştirin. Ayrıca sitemiz üzerinden IGTV yorum satın al hizmetini kullnarak dilediğiniz kadar yorum hizmeti alabilirsiniz.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek