İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Instagram İstatistik Görme ve Takipçi Analizi | İTS2023-11-10T15:24:03+03:00
Fotoğraf

En Çok Satan Ürünler

Instagram Beğeni
400 Adet

Instagram Aylık Oto-Beğeni
100 Adet

Instagram Takipçi
1.000 Adet

Instagram Hikâye İzlenme
5.732 Adet


Instagram Takipçi Analiz Aracı

Çağımızın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram uygulaması sosyal medya platformları denince ilk akla gelen uygulamadır. Instagram tüketim oranlarını gün geçtikçe daha da çok arttırmaktadır. Bu doğrultuda kişisel profillerin dışında ticari profillerinde çoğunlukla kullanım yoğunluğundadır. Analiz aracımız sayesinde özellikle hem kendi profilinizin verilerine erişebilir hem de rakiplerinizin veri analizini yapabilirsiniz.

Hangi sosyal medya platformu veya pazarlama aracını kullanırsanız kullanın istatistiklerinizi ve Instagram analizlerinizi takip etmek sizi daha profesyonel kılacaktır. Instagram analiz aracımız sayesinde neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı görebilirsiniz. Sizlerin daha iyi profil analizi ve rekabet analizi yapabilmesi için bu aracımızı geliştirdik ve ücretsiz bir şekilde kullanımınıza sunduk.

instagram takipçi analizi

Instagram Takipçi Analizi Ne İşe Yarar?

Analiz araçlarımız bildiğiniz üzere kullanıcılarına her zaman daha iyi çözümler üretebilmek için üretiliyor. Sizlerin sosyal medyayı daha profesyonel ve daha keyif alacak şekilde kullanması için olanaklar sunmaktayız. Bu sayede Instagram üzerinde bulamadığınız ek özellikleri ücretsiz Instagram araçlarımız sayesinde kullanabiliyorsunuz.

Instagram takipçi analiz aracımız sayesinde istediğiniz verilere ücretsiz ve rahat bir şekilde ulaşabilir ve dilediğiniz stratejiye entegre edecek şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram'da Takipçi Analizi Yapmak Hesabıma Nasıl Bir Fayda Sağlar?

Instagram uygulaması kullanış amaçlarınıza göre farklılık göstermektedir. Kişisel profil olarak da ticari bir profil olarak da kullanabilirsiniz. Eğer kişisel bir profilseniz kendi profilinizi daha iyiye götürmek için verilerinizi analiz edebilirsiniz. Eğer ticari bir profilseniz rekabet avantajı sağlamak adına rakiplerinizin verilerini analiz edip inceleyebilirsiniz.

Hangi işi yaparsanız yapın verilerinizi analiz etmeden doğru yolda ilerleyemezsiniz. Verilerinizi analiz etmek size nasıl bir yol izleyeceğinizi gösterir. Aynı zamanda rakiplerinizi de analiz ettiğiniz için, onlara karşı nasıl hamlelerde bulunacağınızı da oluşturabilirsiniz.

  instagram analiz aracı

  Instagram İstatistikler Özelliğini Nasıl Kullanabilirim?

  Öncelikle instagram istatistikler bölümünü görebilmeniz için hesabınızın kişisel hesap yerine işletme hesabı olması şarttır. Yani ilk adımımız hesabımızı işletme hesabı yapmak olacaktır. Instagram istatistikler aracını kullanmak için:

  • Profilinizin sağ üst kısmında yer alan üç çizgi ikonuna tıklayan.
  • Önünüze çıkan ekranda istatistikler simgesini göreceksiniz.
  • Bu simgeye tıkladıktan sonra açılan ekranda verilerinizi görebilirsiniz.
  • Sol üst köşede 7 gün ile 30 gün seçenekleri ile verilerinizi zaman dilimine göre inceleyebilirsiniz.
  • Ayrıca analiziniz bu kısımda genel bakış ve Hedef kitlen başlıklarında 2’ye ayrılıyor.
  • Genel bakışta hesabınızın tüm içeriklerinin gösterim metriklerini, profil ziyaretlerinizi ve tüm hesap hareketlerinizin metriklerini görebilirsiniz.
  • Başlıca hikayeler, başlıca gönderiler ve başlıca IGtv olarak içerik bazlı analiz yapmanızı da olanak sağlar.
  • Hedef Kitle başlığına girdiğinizde size takipçi kırılım grafiğini, başlıca konumlar, yaş aralığını ve cinsiyet dağılımı gibi demografik bilgileri de verir.
  • En alt kısımda ise takipçilerinizin en aktif olduğu zamanlar saat ve gün olmak üzere 2 ayrı sütun grafiklerinde inceleyebilirsiniz.
  • Ayrıca son olarak genel bakış ve hedef kitlen başlıklarının ortasında içerik etkileşimi başlığı vardır. Bu başlıkta ise gönderi ve hikaye etkileşimlerinizin genel metriklerini görebilirsiniz.
  instagram istatistik görme

  Instagram Takipçi Analiz Aracı Güvenilir midir?

  Instagram takipçi analiz aracı tamamı ile güvenli yazılımlarla oluşturulmuş ve cihazlarınız için güvenlik tehdidi oluşturmayacak bir aracımızdır. Instagram takipçi analiz aracımızı programsız ve şifresiz bir şekilde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Böylece herhangi bir problem yaşamaksızın hesap istatistiği aracının kullanmanın avantajlı keyfini yakalayabilirsiniz.

  Instagram Takipçi Analizi Aracı Nasıl Kullanılabilir?

  Siz değerli kullanıcılarımızın önemli avantajlar sağlaması adına instagram analiz aracı nasıl kullanılır sorusunun cevabını vereceğiz. Instagram analiz aracımızın kullanımı çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır;

  • Instagram kullanıcı adı alanına verilerini görmek istediğiniz kullanıcının adını yazın.
  • 15-30 saniye arası bekledikten sonra verilere erişebilirsiniz.