İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

Koleksiyona Kaydetme Özellikleri

Instagram Kaydetme Hizmeti Ne İçin Kullanılır?

Instagram uygulaması algoritmalarının son zamanlarda en çok dikkat ettiği kriterlerden birisi kaydetmedir. Instagram’da bir gönderiyi gördüğümüzde hatırlayabilmek için yaptığımız işlem kaydetme işlemidir. Ya da Instagram da gezinirken çok beğendiğiniz bir içerik olursa bunu kaydedersiniz. Bu içerikler kaydedildiğinde Instagram içeriklerin sosyal onay aldığını algılar. Kaydetme unsuru neredeyse beğeni unsuru kadar önemlidir. Hatta belki de beğeniden daha önemlidir. Çünkü beğeni işlemine göre kullanıcıların daha zor yaptığı bir işlemdir.

Bir içerik ne kadar kaydedilirse keşfete düşme oranı o kadar yükselir. Bu sayede içerikleriniz daha çok etkileşim sahibi olur. İçeriklerinizin daha fazla keşfete düşme oranını yükseltmek için ve daha fazla etkileşim sahibi olmak için kaydetme unsurunu es geçmeyin.

Bepopi.com olarak sizlere kaydetme hizmetimizi sunuyoruz ve etkileşim oranlarınızı en üst seviyeye çıkartıyorsunuz.

instagram kaydetme satın al

Instagram Kaydetme Ne İşe Yarar?

Instagram kaydetme hizmetimiz sayesinde içerikleriniz daha fazla etkileşim sahibi olur ve Instagram algoritmaları tarafından daha fazla önerilen bir hesap haline gelirsiniz. Çünkü Instagram kaydedilen içeriklerinizin beğenilenden de daha fazla değerli olduğunu algılar. Bir içeriği kaydettiyseniz ya çok ilgi çekici bulursunuz ya da daha sonra izlemek istemişsinizdir. Bu sebeple kaydetme unsuru çok çok önemlidir.

Instagram Kaydetme hizmeti, Instagram üzerindeki profilinizin bilinirliğine fayda sağlamaktadır. Hedeflediğiniz gönderi, doğal bir şekilde yüksek seviyeli kullanıcılarımız tarafından koleksiyonlarına eklenir. Bu da Instagram algoritmasına göre sizin popülerliğiniz açısından çok büyük artıdır. Instagram ilgili gönderinin Instagram kullanıcıları tarafından çok sevildiğini, beğenildiğini düşünecektir. Bundan dolayı ilgili gönderiyi Instagram aramalarında en üst sıralarda çıkaracak, profilinizi binlerce kişinin takip etmesini sağlayacaktır.

instagram gönderi kaydetme satın al

Instagram Kaydetme Satın Almamın İşletmeme Ne Faydası Olur?

Instagram algoritmaları her geçen gün kendini geliştiriyor ve değişiyor. Bu değişime ayak uydurabilmek için he zaman güncel kalmalısınız ve trendleri yakalamalısınız. Çünkü içerikleriniz ne kadar güncel olursa ve trendleri ne kadar yakalarsanız o kadar etkileşiminiz artar. Instagram algoritmalarının   içerikleri önerme grafiği birçok etkene bağlıdır.

En büyük etkenlerden biri ise kaydetmedir. İçeriklerinizin kaydetme oranı ne kadar yüksekse o kadar önerilen hesap durumuna geçersiniz. Bu sayede işletmenizin marka bilinirliği artar ve ürünleriniz de daha görünür hale gelir. Bu sayede satış hacminizi geliştirirsiniz.

Ama özellikle sosyal medya reklamları marka bilinirliği içindir. Çünkü satışlarınız performans reklamları ile yapılır. Faka marka reklamlarının çoğu sosyal medya üzerinden yapılır. Yani sosyal medya reklamları özellikle marka bilinirliğinizi arttırır. Bunu etkenlerini de belli başlı unsurlar oluşturur. Bu unsurlardan en büyüklerinden biri kaydetmedir.

instagram kaydetme nasıl satın alınır

Instagram Kaydetme Nasıl Satın Alınır?

Instagram kaydetme satın almak çok basit birkaç adımdan oluşur. Bu adımlar başlıca şunlardır;

  • Instagram kaydetme sayfamızdaki ilgili linke içeriğinizin linkini yapıştırın.
  • Sağ tarafındaki alana içeriğinize almak istediğiniz kaydetme sayısını yazın.
  • Ürününüzü kontrol ettikten sonra sepete ekleme işlemini gerçekleştirin.
  • Ve son adım olarak güvenli ödeme sistemlerimiz ile ödemenizi gerçekleştirin.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek