İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

Spotify Çalma Listesi Takipçi Özellikleri

Spotify Çalma Listesi Nedir?

Spotify da parçalarınızın dinlenebilmesi için en büyük etkenlerden birisi Spotify çalma listeleridir. Çalma listeleri basitçe ifade edecek olursak bir şarkı koleksiyonudur. Her kullanıcı kendi listelerini oluşturabilir, paylaşabilir ve dünya çapında diğer dinleyiciler tarafından yaratılmış milyonlarca diğer listelerin tadını çıkartabilir.

Sanatçı profiliniz için kaç tür çalma listesi vardır? Sanatçı profiliniz için editorial playlistler, diğer dinleyici playlistleri, algoritmik playlistler kendi sahip olduğunuz playlistler ve profilinizin katalog playlistleri vardır. Editorial playlistler girilmesi en zor olan playlistlerdir. Algoritmik playlistlere girilmesi daha kolaydır. Zaten diğer playlistler siz veya farklı kullanıcılar tarafından oluşturulur.

spotify çalma listesi takipçi satın al

Çalma Listesi Takipçi Hizmeti Nedir?

Öncelikle bu hizmetten yararlanmadan önce bir çalma listesine sahip olmanız gerekir. Çalma listenize parçanızı ekledikten sonra sizler için profesyonel olarak tasarladığımız çalma listesi takipçi hizmetini kullanabilirsiniz. Çalma listesi hizmetimiz ile oluşturduğunuz çalma listesinin takipçi sayısını arttırabilir ve daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çalma listenizin takipçi sayısın arttırırsanız sadece kendi parçalarınızın değil diğer kullanıcıların parçalarını da ekleyerek belki de reklam ödemesi bile alabilirsiniz. Yani sadece kendi parçalarınız değil farklı parçaları da alabileceğiniz bir çalma listesi oluşturabilir ve çalma listesi takipçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Spotify Çalma Listesi Almanın Faydaları Nelerdir?

2006 yılında “CD devrinin sonra erdiği ve albümlerin internet üzerinden bağımsız şekilde yayınlanması gerektiğini” söyleyen Spotify müzik sektöründe büyük bir devrim gerçekleştirdi. Bu devrimle insanlar bağımsız olarak şarkılar yayınlayabiliyor ve milyonlarca insan ulaşabiliyor. Spotify dinamikleri tamamen farklı şekillerde çalışıyor. Bu dinamiklerin bütünündeki faktörlerden biriyse çalma listeleridir. Çalma listeleri oluşturmanın size faydalarını şöyle anlatayım. Çalma listeleri sayesinde şarkılarınızı birçok insan ulaştırabilir ve daha çok dinleyici kazanabilirsiniz. Özellikle bu çalma listelerine takipçi hizmetimizden satın alırsanız istediğiniz hedef kitleye çok kısa şekilde ulaşabilirsiniz. Spotify çalma listesi takipçi hizmetinin faydaları anlatmakla bitmez. Başlıca avantajları şunlardır;

  • Daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz
  • Çalma listeleriniz yüksek takipçi elde ederse diğer kullanıcıların parçalarını reklam ücreti alarak listenize ekleyebilirsiniz
  • Listelerinizin popülerliği artar ve daha prestijli bir görünümünüz olur.
  • Yüksek takipçi sayısı ile dinlenme oranlarınız artar ve büyük kitlelere ulaşırsınız.
spotify çalma listesi takipçisi

Spotify Çalma Listesi Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çalma listesi takipçi hizmetimizden faydalanmadan önce ilk yapmanız gereken bir çalma listesi oluşturmaktır. Oluşturduğunuz bu çalma listesine parçalarınız ekledikten sonra biz devreye giriyoruz. Çalma listenizin ne kadar takip edilmesini istiyorsanız o kadar takipçi sağlayabilirsiniz. Çalma listesi takipçi satın alma işlemi nasıl yapılır adım adım aşağıdaki maddelerde açıklayalım.

  • İlk olarak çalma listesi linki alanına takipçi hizmeti almak istediğiniz listenin linkini yapıştırın.
  • İkinci adımda sağ tarafındaki takipçi sayısı alanına satın almak istediğiniz takipçi sayısını yazın.
  • Ürününüzün doğruluğunu kontrol ettikten sonra “sepete ekle” butonuna tıklayın.
  • Son adımdan güvenli ödeme yöntemleriyle ürününüzün ödemesini gerçekleştirin.

Bepopi.com sayfası olarak her zaman sizlerin daha profesyonel hizmetler alması için ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz konusunda aklınıza takılan veya olumsuzluk yaşadığınız bir nokta olursa he zaman 7/24 müşteri hizmetleri servisimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Spotify Dinlenme satın al hizmetini kullanarak hesabınızı hızla büyütebilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek