İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

Aylık Beğeni Özellikleri

Instagram Aylık Beğeni Hizmeti Nedir?

Instagram’da beğenilerini aylık olarak arttırmak ister misiniz? Instagram aylık beğeni satın al; profilinizdeki içeriklerin düzenli ve aylık periyotlarda beğeni almasını sağlayarak yüksek etkileşim ve erişim oranı yakalayabildiğiniz hizmetimizdir. Instagram aylık beğeni hizmetimiz ile içeriklerinizdeki beğeni sayılarını arttırabilir ve daha popüler bir profil olabilirsiniz.

Instagram aylık beğeni hizmetimiz ile düzenli olarak içeriklerinizin beğenilmesini sağlayabilir ve etkileşim oranlarınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu sayede daha göz önünde ve marka bilinirliği yüksek bir profil olabilirsiniz. Sizde periyodik olarak içeriklerinizin beğenilmesini ve gerçek bir fenomen profili görünümü istiyorsanız aylık beğeni hizmetimiz tam size göre!

instagram aylık beğeni satın al

Instagram Aylık Beğeni Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Instagram aylık beğeni hizmetimizin en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisidir. Aylık beğeni hizmetimizin sağladığı avantajlar:

 • Profilinizin periyodik ve organik bir şekilde büyümesini sağlar.
 • Aylık ve düzenli şekilde beğeni hizmeti aldığınız için keşfete çıkma ve keşfette kalma oranınız oldukça yükselir.
 • Profilinizde daha dengeli ve popüler bir görünüm olmasını sağlar.
 • Etkileşim oranlarınız kısa bir sürede daha yükseğe çıkar ve Instagram algoritmaları tarafından önerilen hesap olursunuz.
 • Düzenli şekilde aylık beğeni hizmeti aldığınız için potansiyel olarak takipçilerinizde artar.

Instagram Beğeni Algoritması Nasıl Çalışır?

Profilinizdeki içeriğinize ait beğeni sayısı arttıkça, oluşturduğunuz gönderinin takipçilerinizin sayfasında çıkma yüzdesi de artacaktır. En basit haliyle içerikleriniz ne kadar beğeni alırsa, o kadar keşfette kalma oranı yükselir ve takipçilerinize daha görünür kılınır.

Instagram’a bir içerik attığınızda gönderiniz takipçilerinizin sadece %10’u tarafından görülür. Sonrasında Instagram yarattığınız içeriğin kısa sürede takipçileriniz tarafından ne şekilde etkileşime girdiğini ve nasıl tepkiler aldığını ölçer. Beğeniler, yorumlar bu bağlamda en belirleyici unsurlardan birisidir.

Kısacası yarattığınız içerik, ilk önce belirli bir kitleye sunularak etkileşim test edilir ve alınan cevaba göre gösterim kitlesi Instagram tarafından arttırılır ya da azaltılır. Bu bağlamda beğeni Instagram algoritmasının içeriğinizi test etme sürecinde en büyük unsurlardan biridir. Sonuçta içeriğinizin ilgi görüp görmediği bu süreçte ölçülebilir.

Değişen ve gelişen Instagram algoritmaları karşısında içeriklerinizin test edilme sürecinde öne çıkmak istiyorsanız, Instagram aylık beğeni hizmetimizle düzenli ve periyodik bir şekilde içeriklerinizin beğenilmesini sağlar ve popülerliğinizi en üst düzeye çıkarırsınız.

aylık beğeni nasıl alınır

Instagram Aylık Beğeni Hizmeti Nasıl Alınır?

Instagram aylık beğeni satın hizmeti basit birkaç adımdan oluşan yapıda bir hizmettir. Gelin bu adımları takip ederek periyodik bir şekilde profilinizi güçlendirelim.

 1. Instagram hizmetleri kısmında aylık beğeni kısmını tercih ediniz.
 2. Instagram aylık beğeni paketi üzerinden size sunulan 4 seçenekten birini seçiniz. (Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot)
 3. Kullanıcı adı yazan kısma Instagram kullanıcı adını yazınız.
 4. Beğeni sayısı minimum ve maksimum olarak opsiyonlara göre değişkenlik göstermektedir.
 5. İstediğiniz şekilde hızlı ya da yavaş gönderim seçeneklerinden birini tercih ediniz. (Yavaş gönderim kısmında doğal artış elde edebilirsiniz.)
 6. Beğeni periyodunuzu belirleyin. (1 ay, 2 ay, 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay olacak şekilde)
 7. İndirimden yararlanmak için indirimi seç butonunu tercih ederek daha uygun fiyatlı hizmet sağlayabilirsiniz.
 8. Tercihlerini tamamladıktan sonra ödemeyi gerçekleştirerek hizmetin hesabınıza ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek