İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
https://www.bepopi.com/ismimizi-neden-degistirdik
İsmimizi Neden Değiştirdik? 2023-06-01T15:42:31+03:00 2023-06-01T15:42:31+03:00
https://www.bepopi.com/ismimizi-neden-degistirdik Bepopi
Bepopi
https://www.bepopi.com/img/logo/structure/bepopi-logo.svg
https://www.bepopi.com/img/uploads/bepopi-ismimizi-neden-degistirdik.jpg

ismimizi neden değiştirdik

İsmimizi Değiştirdik! Yeni Hikayeler Yazıyoruz; 

2017 yılında hizmet vermeye başladığımız Instagram hizmetleri ile 250.000'den fazla kullanıcıya ulaşmayı başardık ve birçok mutluluğun sebebi olduk. Bu yolculuğa başlarken sadece Instagram hizmetleri planlaması aklımızda bulunmaktaydı. Ancak sizlerden gelen yoğun talep, hizmet kalitemizin beğenilmesi, bizi mutlu eden binlerce yorum ile hizmetlerimizin çerçevesi genişledi ve Türkiyenin en fazla sosyal medya platformunu kapsayan hizmet sağlayıcısı olduk. 

Artan hizmet skalamız nedeni ile "Instagramtakipcisatinal.com" adresi bizlere yetmez oldu. Bu nedenle hem hizmetlerimizi daha iyi tanıtabilmek, hizmetlerimize yakışır bir isim ile kapsayıcı marka oluşturabilmek adına "Bepopi.com" ismini kullanıma aldık. 

Böylece, yeni ismimiz olan Bepopi.com adresimiz ile Türkiyede sosyal medya hizmetlerine yön vermeye devam edecek, her zaman en uygun fiyatlar ve en yüksek kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin yanında olacağız. 

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek