İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

Erişim & Gösterim Özellikleri

Instagram Erişim ve Gösterim Arttırma Hizmeti Nedir?

Öncelikle sizlere erişim ve gösterim arasındaki farktan bahsedeceğim. Erişim herhangi bir gönderinizi gören tekil hesapların sayısını göstermektedir. Gösterim ise tüm gönderilerinizin toplam kaç kez görüldüğünü göstermektedir. Instagram’da popüler olmanız için veya işletmenizin mark bilinirliğinizi arttırmanız için erişim ve gösterim oranlarınız hayati önem taşımaktadır.

Instagram erişim ve gösterim servisi hizmetimiz ile erişim ve gösterim sayılarınızı arttırıp markaların ilgi odağı olabilirsiniz. Çünkü yüksek erişim ve gösterim oranları ile markalardan yoğun reklam talepleri alıp kar elde edebilirsiniz. Markaların reklam çalışması yapmadan önce ilk bakmak istedikleri şey sizin erişim ve gösterim metriklerinizdir. Erişim ve gösterim metrikleriniz hesabınızın ne kadar aktif olduğunu ve ne kadar popüler olduğunu belirleyen en büyük unsurdur. Bu sebeple erişim ve gösterim oranlarınızı es geçmeniz sizin için büyük bir eksiklik olur.

Erişim ve gösterim hizmetimiz ile sizde daha profesyonel adımlar atmak isterseniz ürünümüz tam size göre!

instagram gönderi istatistikleri satın al

Instagram Gönderi İstatistikleri Nedir?

Veriler üzerinde ölçüm ve analiz yapmadan önce hangi bilginin ne olduğunu bilmeniz sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Bu bilgileri sizler için başlıklar altında topladık.

Takipçi artışı: Takipçi durumu gösterimi Instagram hesabı durumunuzu analiz etmek için önemli maddelerden biridir.

Hedef kitlen: Hedef kitlen takipçilerinin hangi ülkelerden, konumlardan olduğunu, cinsiyet oranını ve gün / saat bazında aktif oldukları saatleri gösterir.
Gösterim: Paylaştığınız içerikleri kaç kişinin gördüğünü bildirir.

Erişim: Gönderilerinizden herhangi birini gören tekil hesapların sayısını göster

Etkileşim: Gönderinizi beğenen, kaydeden veya gönderinize yorum yapan tekil hesapların sayısını gösterir.

İstatistikleri yorumlayabilmeniz için kullanabileceğiniz en önemli kavramlar bunlardır. Gösterim, erişim ve etkileşim arasındaki farkları daha iyi bilirseniz, profilinizi daha iyi yorumlar ve stratejilerinizi daha iyi kurabilirsiniz

instagram erişim ve gösterim satın al

Hangi Profiller İçin Ölçüm ve Analiz Yapılır?

Instagram’da verilerinizi ölçmek için ne yazık ki kişisel profil olmanız yetmemektedir. Verilerinizin istatistiklerini görebilmeniz için işletme profili olmanız gerekmektedir. İşletme profili olmanız çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Bunlar başlıca şunlardır;

  • Uygulama kısmında ayarlara tıklayın.
  • Sonra seçenekler kısmına tıklayıp “işletme hesabı” seçeneğine tıklarsanız hesap türünüzü değiştirir profilinizi analiz etmeye başlarsınız.

Instagram Gönderi İstatistiklerini Nasıl Arttırabilirim?

Instagram istatistiklerini yükseltmenin birçok yolu vardır. Dünyadaki çoğu fenomen hesabın ve bilinen markaların gösterim ve erişim servisi kullandığı bilinmektedir. Gösterim ve erişim servisi kullanmadan önce içeriklerinizin yaratıcı olduğundan, içeriklerinizi doğru zamanda paylaştığınızdan ve hedef kitlenizin doğru olduğunda kesinlikle çok çok emin olmak zorundasınız. Çünkü bu esasları uygulamak profilinizin temellerini oluşturur. Sağlam bir temelin üstüne güçlü ve popüler bir profil oluşturabilirsiniz.

Bu esasları yerine getirdikten sonra bepopi.com olarak sizlere erişim ve gösterim hizmeti sunuyoruz. Erişim ve gösterim hizmetlerimiz ile daha fazla erişim ve gösterim oranlarına ulaşırsınız ve kurduğunuz bu sağlam temelleri daha da güçlendirirsiniz. Özellikle markaların reklam vermeden önce ilk baktıkları şey gösterim ve erişim metriklerinizdir.

Instagram Gösterim ve Erişim Nasıl Satın Alınır?

Instagram gösterim ve erişim hizmetinden faydalanmak çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Bunlar başlıca şunlardır;

  • İlgili alan profil linkinizi giriniz.
  • Profil linkinizi girdikten sonra sağ taraftaki erişim ve gösterim alanına istediğiniz metrikleri girin
  • Sonra ürününüzün doğru olduğunu kontrol edin.
  • Ve son adım olarak güvenli ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirip istediğiniz erişim ve gösterim oranlarına erişin.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Instagram reels beğeni satın al hizmetini kullanarak reels beğenilerinizi hızla arttırabilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek