İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf

Oto Yorum Özellikleri

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram oto yorum satın al hizmetimiz; profilinizdeki içeriklerinizin otomatik olarak yorum almasını sağlayan bir hizmetimizdir. Oto yorum satın al hizmetimizi aldığınız taktirde belirlediğiniz sayıda gönderiye belirlediğiniz sayıda yorum otomatik olarak yapılır. Oto yorum hizmetimiz ile içeriklerinizin yorum sayılarını arttırabilir ve marka bilinirliğinizi en üst düzeye taşıyabilirsiniz. Özellikle içeriklerinize tek tek uğraşarak yorum almak yerine tek bir işlemde ve belirlediğiniz içeriklere yorum almak isterseniz oto yorum hizmetimiz tam size   göre!

instagram oto yorum satın al

Instagram Oto Yorum Hizmetini Neden Kullanmalıyım?

Instagram’da profilinizi güçlendirmenin en önemli kurallarından biri düzenli olmaktır. Profilinizdeki içeriklerin dengeli bir şekilde görünmesini istiyorsanız ve içeriklerinizi tek tek uğraşmadan bir seferde geliştirmek istiyorsanız bu hizmetimiz tam size uygun.

Instagram’da alışveriş yapan tüketiciler veya gezinen kullanıcıların ilk dikkatini çeken şeylerden birisi içeriklerinizin yorum sayısıdır. İçeriklerinizin altında yeterli seviyede yorum olmazsa ilgi görülmediği anlamına gelir ve güvensizlik oluşturabilir. Oto yorum hizmetimiz ile belirlediğiniz seviyede içeriğe belirlediğiniz kadar yorum alıp etkileşiminizi üst seviyeler çıkartır ve güvenilir bir imaj yakalayabilirsiniz.

Instagram Oto Yorum Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Profilinizdeki içeriklere tek bir işlemde belirlediğiniz içeriklere belirlediğiniz yorumları yaptırabildiğiniz bu hizmetimizde düzenli ve organik şekilde büyüme gerçekleştirebilirsiniz. Oto yorum hizmetimizle nitelikli ve doğru etkileşim kazanabileceğiniz yorum sayısına ulaşabilirsiniz. 

 • Düzenli ve dengeli bir şekilde organik büyüme
 • Tek bir işlemle istediğiniz gönderiye istediğiniz sayıda yorum
 • Daha güvenilir bir profil görünümü
 • Nitelikli oto yorum hizmeti ile içerikleriniz öne çıkanlarda yer alır.

Oto Yorum Hizmeti Seçenekleri Nelerdir?

Instagram profilleriniz için edinebileceğiniz oto-yorum opsiyonlarımız Türk gerçek, Türk bot, Yabancı gerçek ve Yabancı bot olarak 4’e ayrılmaktadır.

 • Instagram Türk Gerçek Oto Yorum

Instagram Türk gerçek oto yorum hizmetimiz ile Türk gerçek kullanıcılar tarafından, seçtiğiniz görsel veya içerikleriniz otomatik olarak yorum alır.

 • Instagram Yabancı Gerçek Oto Yorum

Bu hizmetimizde yabancı gerçek kullanıcılar tarafından otomatik olarak seçtiğiniz içerikler seçtiğiniz sayıda yorum alır.

 • Instagram Türk Bot Oto Yorum

Instagram Türk bot oto yorum hizmetimizde gerçek görünümlü bot kullanıcılar tarafından istediğiniz içerikler istediğiniz sayıda yorum alır.

 • Instagram Yabancı Bot Oto Yorum

Son olaraksa bu hizmetimizde gerçek görünümlü yabancı bot kullanıcılar tarafından seçtiğiniz içerikler otomatik olarak yorum alır.

instagram oto yorum alma

Instagram Oto Yorum Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Instagram oto yorum satın al hizmetimiz çok basit birkaç adımdan oluşur. Bu adımları takip ederek otomatik bir şekilde istediğiniz içeriğe istediğiniz sayıda yorum yapılmasını sağlayabileceksiniz.

 1. Web sitemiz üzerinde Instagram ile ilgili hizmetler bölümünden Instagram oto yorum satın al kısmına tıklayınız.
 2. Satın almak istediğiniz hizmeti seçiniz. Sitemiz size bu anlamda 4 farklı seçenek sağlamaktadır. (Türk ve yabancı olmak üzere Instagram oto yorum botu ya da gerçek hesaplarla hizmet verilmektedir.)
 3. Seçiminizi yaptıktan sonra Instagram kullanıcı adınızı ilgili kutucuğa yazınız.
 4. Bir sonraki adımda yorum yapılacak fotoğraf sayısını belirleyin. (Limit sınırları tercih edeceğiniz seçeneğe göre değişmektedir.)
 5. Diğer alanda ise yorum sayılarını belirleyiniz. Bunların sonucunda satın alacağınız toplam sayıdaki yorumu görebileceksiniz.
 6. Satın alacağınız başka hizmetler varsa sepete ekleyebilirsiniz, yoksa da direkt olarak satın alabilirsiniz.
 7. Satın alma sayfasında istediğiniz ödeme seçeneğini tercih ederek siparişi tamamlayabilirsiniz.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek