İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Instagram Fotoğraf İndirme PC2023-03-09T12:18:55+03:00
Fotoğraf

Instagram Fotoğraf İndirme Aracı

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram’da fotoğraf nasıl indirilir sizlere bunu anlatacağım. Instagram’da herhangi bir kullanıcı olmak yerine profesyonel bir kullanıcı olmak istiyorsanız fotoğraf indirme aracımız sizlere oldukça faydalı bir hizmet sunuyor.

Instagram’da gezinirken ilginizi çeken veya yaptığınız işle ilgili bir fotoğraf gördüğünüzde nasıl indireceğinizi düşünüp çözüm mü arıyorsunuz? Instagram fotoğraf indirme aracımız aradığınız çözümün doğru adresi! Fotoğraf indirme aracımız sayesinde ilginizi çeken veya kullanmak istediğiniz fotoğrafları ister kullanıcı adı ile isterseniz de doğrudan bağlantı kodunu kopyalayarak indirebilirsiniz. İlgili hesabın kullanıcı adını kullanarak bağlantı koduyla tek tek uğraşmadan tek seferden dilediğiniz fotoğrafları seçerek indirebilirsiniz.

Instagram fotoğraf indirme aracımız sayesinde dilediğiniz fotoğrafı kolaylıkla indirin ve profesyonelliğe bir adım daha yaklaşın!

instagram fotoğraf indir

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

Bepopi.com fotoğraf indirme aracını kullanıp fotoğraf indirmek isteyenler için bağlantı kodu nasıl alınır bunu gösterelim.

 • İlk yapacağımız adım Instagram.com web adresine girmek ve Instagram bilgilerimizi kullanarak hesabımıza giriş yapmak.
 • Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekir çünkü istediğiniz hesabı bulabilmeniz için ne yazık ki bir aramak kutusu yok.
 • Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra aram kısmına girmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını girerek indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun.
 • İndirmek istediğiniz post veya fotoğrafı bulduktan sonra sağ üst kısımda (…)’ya tıklayın ve açılan ekranda bağlantıyı kopyala butonuna basın.
 • Bir sonraki adımınızda ilgili bağlantıyı kopyaladıktan sonra bepopi.com fotoğraf indirme aracına bağlantıyı yapıştırın.
 • Ardında indir butonuna bastıktan sonra bot olup olmadığınızı doğrulamak adına Captcha doğrulamasını başarılı bir şekilde yapın.
 • Doğrulama sonrasında karşınıza istediğiniz görselin ön izlemesi çıkacaktır. Doğru görsel olup olmadığını kontrol edin.
 • Kontrolünüzü yaptıktan sonra indir butonuna basarak indirme işleminizi gerçekleştirin.
 • İndirme işleminiz sonrasında herhangi bir dönüştürücü gerekmez ve fotoğraflar hiçbir çözünürlük kaybı yaşamadan iner.  

  Instagram Fotoğraf İndirme Aracının Avantajları Nelerdir?

  Instagram fotoğraf indirme aracımız ile dilediğiniz fotoğrafı kaçırmadan kaydedin ve indirin. Profesyonel bir hizmet aracımız olan fotoğraf indirme aracı ile içeriklerinizi daha çok zenginleştirip daha fazla etkileşim alabilirsiniz.

  • Dilediğiniz fotoğrafı kaçırmadan anında indirebilirsiniz.
  • Tamamen ücretsiz bir şekilde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
  • Profesyonelliğe bir adım daha yaklaşırsınız
  • İndirdiğiniz görselleri istediğiniz şekilde kullanıp daha fazla etkileşim yakalarsınız.
  pc instagram fotoğraf indirme

  Instagram Kullanıcı Adı ile Fotoğraf İndirme ve Kaydetme

  Bepopi.com’da kullanıcı adı ile fotoğraf indirme işleminiz aynı araç ile mümkündür. Bu aracın kullanımı da oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey hesabın kullanıcı adını ilgili alana yazarak ardından Google Captcha doğrulaması ile bot olmadığınız kanıtlamak ve hesapta dilediğiniz resmi indirmek olacaktır. Herhangi bir program indirmenize ve kurmanıza gerek yoktur. Sistemimiz tamamen programsız bir şekilde çalışır. 

  Instagram Fotoğrafı İndirmeden Önce Bilmeniz Gerekenler;

  Fotoğraf indirme aracımızı kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır;

  • Hesabın gizli olmaması gerekir. Aksi halde fotoğraf inmez.
  • Fotoğrafın hesapta o anda olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Gözünüzden kaçarsa fotoğraf inmez.
  • Arşivlenmiş olma ihtimalini de unutmayın ve kontrollerinizi tam yapın.
  • Fotoğraf indirme aracı ile toplu indirme yapılmaz. Fakat tek tek indirmek mümkündür.

  Bepopi.com olarak sizler için profesyonel araçlarımızı her gün yenileyerek ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunuyoruz. Profesyonel araçlarımızı kullanırken bir zorluk yaşarsanız veya ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz 7/24 müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.