İsmimizi bepopi.com olarak değiştirdik. İsmimizi değiştirdik! 2017 yılından beri hizmet sağladığımız instagramtakipcisatinal.com markamız artık bepopi.com adı ile sizlerle olacaktır.
Daha fazla
Instagram Hashtag & Popüler Etiketler Oluşturusu - ITS2023-11-10T15:24:49+03:00
Instagram Hashtag Aracı

Instagram Hashtag Aracı Nedir?

Instagram algoritmalarının kuşkusuz en çok önem verdiği unsurlardan biridir. Hashtagler doğru seçildiğinde harikalar yaratabilir. Sanat, spor, kültür ve tasarım gibi birçok alanda farklı hashtagler üretilebilir. Hashtag aracı ise en güncel ve en popüler etiket listelerine sizi ulaştıran bir hizmetimizdir.

Instagram hashtag aracı hizmetimiz ile işinize yarayacak tüm hashtagleri takipçi sayıları ile beraber sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz.

instagram hashtag bulucu

Hashtag Kullanımı Profilimiz İçin Önemli midir?

Hashtag tıpkı doğru anahtar kelime seçimi gibi stratejik bir kullanım gerektirir. Hedeflediğiniz takipçi kitlesine ve içeriğinizin türüne uygun bir şekilde hashtag kullanırsanız harikalar yaratırsınız.

Profilinizdeki içerikleriniz hashtagler sayesinde takipçileriniz dışında insanlara gösterilir. Bu demek oluyor ki sadece hashtagler ile içerikleriniz takipçileriniz dışında kullanıcılara gösteriliyor. Bu sebeple hashtag kullanımı içeriklerinizin daha görünür ve etkileşim sahibi olması açısından çok önemlidir.

Instagram Konu Etiketleri Hakkında Öneriler

Hashtag kullanımı yaparken özellikle dikkat etmemiz gereken şeylerden ilki ve en önemlisi instagram hashtag aracını kullanmak. İkinci adımımızda içeriğimizin türüyle ilgili hashtagler aratmak ve bulmak. Üçüncü adımımızda özellikle niş hashtagler seçmeye dikkat etmek vardır. Bunun sebebi çok fazla takipçisi olan hashtagler kullanırsanız içeriğinizin görünür olma olasılığını düşürürsünüz. Bir sonraki adımımızda ise kesinlikle konumuzla ilgili jenerik hashtaglere yer vermeliyiz. Instagram algoritması jenerik hashgtag kullanımına çok önem vermektedir. Son adımımızda ise hashtag kullanım sayımız var. Hashtag kullanım sayımız 10 -14 arası olmalıdır. Çünkü bundan daha fazla hashtag kullanımını instagram algoritmaları spam olarak algılar ve içeriğinizin zayıf görünmesine sebep olur.

Instagram Hashtag Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram hashtag   kullanım aracı oldukça kolay birkaç adımdan oluşur. Gelin beraber bu adımları gerçekleştirip içeriklerimizi daha fazla görünür kılalım.

  1. Hashtag kısmına paylaşımınızın türüne uygun olan kelimeyi giriniz. (Örneğin paylaştığınız görsel yaptığınız bir heykeli içeriyor olsun.)
  2. Sorgulama butonunu seçiniz.
  3. Karşınıza bir güvenlik penceresi açılacaktır. Ben robot değilim seçeneğine tıklayarak pencereyi kapatınız.
  4. Karşınıza en çok kullanılan Instagram hashtagleri çıkacaktır. Bu listede etiketlerin ne kadar sayıda kullanıldığını görebilirsiniz. (#seramikheykel 5 K kullanılmışken, #heykel etiketi 456 K kez kullanılmıştır. Stratejilerinize göre hashtag seçimi yapmalısınız. Özellikle niş etiketleri tercih etmeniz sizi daha görünür kılacaktır.)
  5. Postunuza uygun etiketleri seçiniz. Jenerik hashtag kullanmayı unutmayınız ve etiketleriniz 10-14 arası olursa algoritma için daha yararlı olacaktır.)
  6. Seçtiğiniz etiketleri kopyalayıp postunuzda yapıştırabilirsiniz.
instagram hashtag oluşturucu

Instagram Hashtag Aracı Güvenilir mi?

Instagram hashtag aracımız sitemiz tarafından güvenli yazılım desteği sağlanarak oluşturulmuştur. Site üzerinden hiçbir hesap bilgisi vermeden gayet güvenilir bir şekilde aracımızı kullanabilirsiniz.

Instagram Hashtag Aracı Ücretsiz midir?

Instagram hashtag aracı dilediğiniz zaman kullanabileceğimiz ücretsiz araçlardan birisidir. Hashtag aracımız ile içerikleriniz için daha uygun ve kaliteli hashtagler bulabilirsiniz.

Instagram hashtag kullanım aracımızda herhangi bir problem yaşamanız halinde sitemiz içerisindeki iletişim bölümlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bunların haricinde diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.